Jij dient de gecombineerde opgave in voor het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB), de meststoffenwet, de landbouwtelling, de CO2-regeling voor de glastuinbouw, andere emissieberekeningen en het Diergezondheidsfonds (DGF). Vergeet niet dat de gecombineerde opgave uiterlijk op 15 mei 2025 ingediend moet zijn.
Als je je GLB-opgave na 15 mei 2025 indient, wordt deze afgewezen. Als je je opgave op tijd hebt ingediend, heb je nog tot en met 15 oktober 2025 om eventuele wijzigingen in je bedrijfssituatie door te geven. Voor meer details kun je de website van RVO.nl bekijken.
Ook voor het mestbeleid kun je nog aanpassingen doorvoeren. Voor het vanggewas na mais heb je tijd tot en met 1 oktober 2025. Voor het vanggewas op zand- en lössgrond is de deadline 15 oktober 2025.
Let op! Als je te laat bent met het doorgeven van je gegevens, loop je het risico op een boete.
Heb je nog geen gegevens voor de landbouwtelling doorgegeven of wil je wijzigingen aanbrengen? Dit kan nog tot en met 15 oktober 2025. Dit geldt ook voor het aardgasverbruik dat een glastuinder met verwarmde kassen moet rapporteren. Eveneens kun je gegevens voor de berekening van de uitstoot van ammoniak, broeikasgassen en fijnstof tot 15 oktober 2025 aanpassen.
Als je in je opgave hebt aangegeven geen vergoeding uit het DGF te willen, heb je de mogelijkheid om deze beslissing nog te wijzigen tot en met 15 oktober 2025.